Nr katalogowy: 99

Jan SCHNAIDER, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 99

Cieszyn zimą, 1912

ołówek, akwarela, gwasz, papier; 18,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wyrys Jan Schnaider / w lutym 1912. (? - słabo czytelnie)
estymacja: 1 200 - 1 400 zł