Nr katalogowy: 57

Anastazja ZELENAY, XX w.

Nr katalogowy: 57

Odpoczynek w cieniu snopków, 1944

olej, tektura; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 100 zł