Nr katalogowy: 58

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 58

Kwitnące jabłonie, 1943

olej, tektura; 35 x 49,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: R. Bratkowski / Wieliczka 943
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
Cena sprzedaży 5 400 zł