Nr katalogowy: 56

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 56

Wiejska chata

olej, płyta; 36 x 51 cm;
sygn. l. d.: E. Mesjasz
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł