Nr katalogowy: 55

Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)

Nr katalogowy: 55

Dostarczono list, 1895

akwarela, gwasz, papier; 26,5 x 20,5 (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: F. Kostrz / 95
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł