Nr katalogowy: 32

Szmul WODNICKI (XX w.)

Nr katalogowy: 32

Pejzaż miejski (Safed), lata 40. XX w.

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 30,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: [po hebrajsku] (ołówkiem)
estymacja: 1 600 - 1 900 zł