Nr katalogowy: 31

Adolf MILICH (1884-1964)

Nr katalogowy: 31

Pejzaż z zabudowaniami

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 43 x 46 cm;
sygn. i opisana p. d.: milich / Sonvico (Tessin)
estymacja: 2 200 - 2 600 zł