Nr katalogowy: 33

Henryk EPSTEIN (1890-1944)

Nr katalogowy: 33

Powrót z targu

piórko, tusz, tusz lawowany, akwarela, papier; 25 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: H. Epstein
estymacja: 4 000 - 4 800 zł