Nr katalogowy: 21

Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)

Nr katalogowy: 21

U wodopoju, 1922

olej, tektura; 21 x 25,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Batowski 1922
estymacja: 5 300 - 6 300 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł