Nr katalogowy: 20

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 20

Ułan na koniu, 1995

olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: E Mesjasz 95
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł