Nr katalogowy: 22

Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)

Nr katalogowy: 22

Konie na popasie

olej, sklejka; 30 x 44 cm;
sygn. p. d. Jan Kotowski
estymacja: 5 000 - 6 000 zł