Nr katalogowy: 120

Ryszard POŚREDNIK (1919-2016)

Nr katalogowy: 120

Kazimierz Dolny od strony Wisły

akwarela, papier; 29 x 41 cm;
sygn. p. d.: RPośrednik
estymacja: 1 200 - 1 400 zł