Nr katalogowy: 119

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 119

Wieś zimą

olej, tektura; 21 x 30 cm;
na odwrocie napis: … (nieczytelny).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena oferowana 900 zł