Nr katalogowy: 121

Ryszard POŚREDNIK (1919-2016)

Nr katalogowy: 121

Pejzaż górski

akwarela, ołówek, papier; 29 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: RPośrednik (ołówkiem).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł