Nr katalogowy: 78

Bronisław BARTEL (1887-1968)

Nr katalogowy: 78

W porcie, 1936

olej, płótno; 72 x 91 cm;
sygn. i dat. p. d.: BBartel / 1936
estymacja: 2 400 - 2 900 zł