Nr katalogowy: 79

Józef CHLEBUS (1893-1945)

Nr katalogowy: 79

Skaliste wybrzeże, 1928

olej, sklejka; 42 x 71 cm;
sygn. i dat. p. d.: Chlebus / 1928
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena oferowana 2 700 zł