Nr katalogowy: 77

Kazimierz ZIELENIEWSKI (1888-1931)

Nr katalogowy: 77

Neapol

olej, płótno; 55 x 74 cm;
sygn. p. d. ołówkiem: K. Zieleniewski i dat.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł