Nr katalogowy: 67

Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)

Nr katalogowy: 67

Motyw z Florencji, 1965

akwarela, ołówek, papier; 13,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana l. d.: Florencja V 1965 / Chrzanowski Antoni
estymacja: 1 100 - 1 200 zł