Nr katalogowy: 68

Tadeusz Stefan KOPCZYŃSKI (1903 - ?)

Nr katalogowy: 68

Dzwonnica [Motyw włoski], 1934

olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. p. d.: THADEE KOPCZYŃSKI 34
estymacja: 3 000 - 3 600 zł