Nr katalogowy: 66

Maria CZAYKOWSKA-KOZICKA (1878-1963)

Nr katalogowy: 66

Widok na wieżę Eiffla

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 48 x 58 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: CZAYKOWSKA / PARIS 1920
estymacja: 7 500 - 8 500 zł