Nr katalogowy: 64

Adam BATYCKI (1886-1970)

Nr katalogowy: 64

Kościół śś. Janów w Toruniu, 1934

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 78 x 56 cm;
sygn. i dat. p. d. ABatycki / 1934
estymacja: 2 200 - 2 600 zł