Nr katalogowy: 308

Andrzej KANDZIORA (ur. 1928)

Nr katalogowy: 308

Polana, 1985

akwaforta, akwatinta, karton; 8,7 x 12 cm (płyta) na arkuszu 17,2 x 20,5 cm;
sygn., dat. i opisana ołówkiem u dołu: Polana, 33/100, techn. metal.,AKandziora 85