Nr katalogowy: 309

Janina KONDRACKA-OKORNICKA (1927-2008)

Nr katalogowy: 309

Pejzaż z białymi drzewami, 1955

akwaforta, papier; 28 x 31 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: JKondracka 1955 (również tytuł ryciny i technika).