Nr katalogowy: 307

Richard ANUSZKIEWICZ (1930-2020)

Nr katalogowy: 307

Żółty odwrócony,1970

litografia barwna, papier; arkusz: 28 x 42,5 cm;
sygn. i datowany na płycie: p. d.: ANUSZKIEWICZ 1970.