Nr katalogowy: 36

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

Nr katalogowy: 36

Drzewa nad rzeką, 1930

olej, płótno naklejone na tekturę; 62,5 x 86 cm;
sygn. l. d.: Sichul 1930
estymacja: 27 000 - 36 000 zł
Cena oferowana 24 000 zł