Nr katalogowy: 37

Max HANEMAN (1882-1944)

Nr katalogowy: 37

Wodogrzmoty, 1939

olej, płótno; 67 x 48,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: m. haneman 1939
estymacja: 5 200 - 6 200 zł