Nr katalogowy: 35

Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)

Nr katalogowy: 35

Dziewczynka z kózką

olej, sklejka; 21,5 x 15,5 cm;
sygn. p. d.: K. SZEWCZENKO
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł