Nr katalogowy: 404

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Nr katalogowy: 404

Brat z narodu Jezusa Chrystusa, 1991

olej, collage, relief, szlagmetal, płyta pilśniowa; 61 x 51 cm;
na odwrocie: dedykacja autorska wraz z sygnaturą: … / Brat / Z NARODU / JEZUSA / CHRYSTUSA / ma
estymacja: 2 500 - 3 500 zł