Nr katalogowy: 405

Edward NARKIEWICZ (1938-2007)

Nr katalogowy: 405

Mojżesz, 1966

olej, płótno; średnica: 64 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: E. Narkiewicz / 1966 r. oraz nalepka z Galerii Foksal z autorem i tytu3em obrazu: GALERIA FOKSAL PSP
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł