Nr katalogowy: 403

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

Nr katalogowy: 403

Obok siebie, 1990/91

olej, tempera, płótno; 100 x 73 cm;
na odwrocie opis autorski: ROMUALD ORAMUS / "OBOK SIEBIE", 1990/91 / "NEAR BY EACH OTHER" / OLEJ, TEMPERA, 100 x 73 / Romua
estymacja: 6 000 - 8 000 zł