Nr katalogowy: 384

René MAGRITTE (1898-1967)

Nr katalogowy: 384

Domaine Enchanté, z cyklu: “Les Enfants trouvés”

litografia barwna, papier; 28 x 48 cm (zadruk);
sygn. w kompozycji p. d.: magritte (faksymile); pod ryciną: E.A. (długopisem) JM (ołówkiem, sygnatura grafika F
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 4 300 zł