Nr katalogowy: 383

Ossip ZADKINE (1890-1967)

Nr katalogowy: 383

Kompozycja, 1964

litografia barwna, papier; 64 x 45 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: O. ZADKINE (ołówkiem), opisana l. d.: 11/75 (ołówkiem);
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł