Nr katalogowy: 385

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 385

Bez tytułu, 1973

litografia, papier; 18,5 x 12 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: 13/500 W. SIUDMAK 1973 (ołówkiem);
estymacja: 1 400 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł