Nr katalogowy: 382

Jean MIOTTE (1926-2016)

Nr katalogowy: 382

Kompozycja

litografia barwna, papier; 74 x 54 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Miotte (ołówkiem) opisana l. d.: 8/75 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł