Nr katalogowy: 348

Adam KOZIK (ur. 1972)

Nr katalogowy: 348

Kolarze, 2015

akryl, płótno; 90 x 80 cm;
sygn. p. d.: ADAM / KOZIK.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł