Nr katalogowy: 347

Jacek SROKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 347

Żan Walżan, 2009

olej, płótno; 61 x 82 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 20K64 / 2009 / JACEK SROKA / ŻAN WALŻAN.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł