Nr katalogowy: 338

SWUKASZCZOW

Nr katalogowy: 338

Jeriwańskie wrota, 1995

olej, płótno; 60 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d. cyrylicą: Swukaszczow-95;