Nr katalogowy: 337

Oleksy Fedorowicz MATIUSZENKO (1924-2012)

Nr katalogowy: 337

Pejzaż

olej, płótno; 59 x 69 cm;
sygn. l. d. cyrylicą: Matiuszenko O. F.;