Nr katalogowy: 339

Anatolij Nikolajewicz FOMIN (ur. 1925)

Nr katalogowy: 339

Dynie

olej karton; 35 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie cyrylicą: A. N. Fomin;