Nr katalogowy: 9

Edward HARTWIG (1909-2003)

Nr katalogowy: 9

Bez tytułu, lata 70. XX w.

fotografia czarno-biała, brom, papier fotograficzny; 36 x 42 cm.(w świetle passe-partout);
sygn. p. d. czerwonym flomastrem: EHratwig;