Nr katalogowy: 10

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 10

Bez tytułu, 1960

litografia barwna, akwarela, bibułka; 15,5 x 16,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. piórem p. d.: Gier / 24. 60;