Nr katalogowy: 8

Edward HARTWIG (1909-2003)

Nr katalogowy: 8

Wierzby, lata 60. XX w.

fotografia czarno-biała, brom, papier fotograficzny; 24 x 36 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie pieczątka autorska oraz odręczne datowanie: lata 60.;