Nr katalogowy: 69

Andrzej OLEŚ (1886-1952)

Nr katalogowy: 69

Sukiennice od ul. św. Jana - Kraków

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 24 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Oleś
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł