Nr katalogowy: 70

Sylweriusz SASKI (1863-1954)

Nr katalogowy: 70

Drewniana kaplica na Jaszczurówce, 1934

olej, płótno; 55,5 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Sylw. Saski / 1934. / Jaszczurówka
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 600 zł