Nr katalogowy: 68

Wiesław FUSEK (1912-2011)

Nr katalogowy: 68

Willa prezydencka tzw. "Prezydentówka", 1938

olej, tektura; 20,5 x 22 cm;
sygn. i dat. l. d.: FusekWiesław 938
estymacja: 2 000 - 2 400 zł