Nr katalogowy: 12

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 12

Ułan spod Savony [Żołnierz 1. pułku Ułanów Austriackich], 1891

olej, deska; 41 x 31,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Adalbert von Kossak _ 1891
estymacja: 85 000 - 90 000 zł
Cena oferowana 80 000 zł