Nr katalogowy: 13

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 13

Oficer Artylerii Konnej Księstwa Warszawskiego

olej, tektura; 27 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.: Zygmunt Rozwadowski / 1909 -
estymacja: 18 000 - 20 000 zł
Cena sprzedaży 37 000 zł