Nr katalogowy: 11

Rajmund KANELBA (1897-1960)

Nr katalogowy: 11

Pont Saint Michel w Paryżu

olej, płótno; 67 x 91 cm;
sygn. p. d.: Kanelba
estymacja: 36 000 - 42 000 zł