Nr katalogowy: 342

Marcin KOWALIK (ur. 1981)

Nr katalogowy: 342

Pociąg, 2007

akryl, płótno; 90 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marcin Kowalik 2007.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł