Nr katalogowy: 341

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977

Nr katalogowy: 341

Fantasma (hommage'a P. Bonnard), 2020

olej, płótno; 120 x 120 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / Fantasma / (hommage'a P. Bonnard) / olej, płótno; 120 x 120 2020.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł